جزییات خبر

دیدار رئیس امور ایثارگران پالایش و پخش و هیئت همراه با خانواده های شهدا و ایثارگران منطقه چهارمحال و بختیاری

(چهارشنبه ۵ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۵:۰۶

حجت اله نوری رئیس امور ایثارگران شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران وسید علی میرکاظمی سرپرست شرکت ملی پخش فررآورده های ایران و هیئت همراه در نشستی با مدیر منطقه و خانواده های شهدا و ایثارگران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری دیدار داشتند

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری  ساسان تیموری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ضمن خیر مقدم گویی و بیاناتی در ارج نهی نسبت به  مقام شامخ  شهدا و ایثارگران ، با تجلیل از صبر و پایداری خانواده های معززشهدا آنان را الگویی شایسته برای همه اقشار جامعه دانست .

حجت اله نوری رئیس امورایثارگران پالایش و پخش  با بیان اهم اقدامات امور ایثارگران شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران اظهار کرد: صلابت و آرامش کشور ما در سایه از جان گذشتگی شهیدان گرانقدر  انقلاب اسلامی محقق شده و فرهنگ ایثار و شهادت از آغاز انقلاب اسلامی ایران تا به امروز ادامه داشته است.

در ادامه درراستای رفع مسایل و چالش های خانواده های شهدا و ایثارگران، فرزندان شهدای شاغل در منطقه و جانبازان  وایثارگران مسایل خود را مطرح نمودند و از سوی مسئولین  پاسخ ها با تبیین اطلاعیه های مرتبط با این حوزه پالایش و پخش برای حضار ارائه شد.

در  این گفتگوها تبدیل وضعیت شغلی مشمولین مشمول بند (و) ماده (۴۴) قانون برنامه پنجم توسعه  از مباحث مطرح شده بود. در این دیدار گودرزی مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری نیز حضور داشت.

 

رسانه جدید

طش

شظش

ض

شش
صسسی
سشس
ض

شظظس

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.