جزییات خبر

بازدید معین منطقه از انبار نفت سردار شهید قاسم سلیمانی منطقه چهارمحال و بختیاری

(یکشنبه ۹ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۹:۰۲

به منظور بررسی وضعیت تاسیسات و فرآیند سوخترسانی انبار نفت سردار شهید قاسم سلیمانی گروه معین منطقه چهارمحال و بختیاری از این تاسیسات بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی  منطقه چهارمحال و بختیاری در اولین دور از بازدید های گروه معین در سال جاری وضعیت تأسیسات وعملیات انبار نفت  این منطقه مورد بازبینی قرار گرفت .قبل از آغاز بازدید در جلسه ای باریاست مدیر منطقه ساسان تیموری و حضور  اعضای کارگروه معین،  روند اجرایی شدن مصوبات قبلی کارگروه مورد بررسی قرار گرفت.
تطبیق چک لیست های معین با خدمات و عملکرد محل های مورد بازدید مطابق با دستور العمل های هر واحد و نحوه اجرایی شدن موارد مورد نظر، از رئوس کار گروه معین پخش منطقه می باشد .
اجرا و رعایت کامل ضوابط مطابق با دستور االعمل های HSE و ایمنی، وضعیت تراکنش های مالی، وضعیت مخازن و سکوهای سوختگیری وتطبیق نوع تجهیزات مطابق با استانداردهای مطلوب سوخت رسانی توسط اعضاء این کارگروه ارزیابی می شود. اطمینان از صحت گردش کار فعالیت های انبار نفت و نحوه عملکرد ز مواردی است که در بازدید های گروه معین مورد توجه قرار می گیرد.

افزایش ضریب ایمنی در سوخترسانی و به روز بودن تجهیزات و پیشگیری از مسائل حادثه زا با بازبینی های دوره ای در راستای سوخترسانی مطلوب  از اهداف مهم این گروه است .


سسطیس
سطسط
طسط
شسشس

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.